16708638_1300335783394022_1675350872877006941_nVIII Wrocławskie Konfrontacje Psychologiczne  – konferencja „Logika Psychologii”

Każda nauka rządzi się swymi prawami oraz ma swoje podstawy teoretyczne. Nie inaczej jest z psychologią. Żeby móc zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej, najpierw należy dotrzeć do jej fundamentów – co może i nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale z pewnością daje satysfakcję.

Tej  wiosny  postanowiliśmy  odkryć  zasady,  które  mają  najbardziej  ogólne zastosowanie w psychologii. W tym celu, pasjonaci psychologii zgromadzeni w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychologii Polskiej ANOVA oraz w Polskim Stowarzyszeniu Studentów i Absolwentów Psychologii organizują konferencję naukową pt. „Logika psychologii”. Konferencja ta skupiać się będzie wokół pięciu obszarów tematycznych: modeli formalnych w psychologii (np. teorie zachowania, teorie decyzji, teorie inteligencji), metaanaliz, równań strukturalnych, zaawansowanych metod statystycznych (podstawy i zastosowania) i psychologii matematycznej.

Konferencja „Logika psychologii” organizowana w ramach VIII Wrocławskich Konfrontacji Psychologicznych odbędzie się 25, 26 i 27 kwietnia 2017 roku w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. 25 i 26 kwietnia odbędą się wykłady zaproszonych profesorów z wybranych polskich uniwersytetów oraz referaty naukowców. 27 kwietnia odbędą się szkolenia ze stosowania logiki psychologii.

Wstęp na szkolenia organizowane ostatniego dnia będzie dostępny wyłącznie dla absolwentów oraz studentów psychologii. Wstęp na wykłady i referaty na konferencji jest bezpłatny zarówno dla prelegentów, jak i dla publiczności.

„Taki jest szczęśliwy, gdy odkryje jakieś określone prawo, ale wprost wpada w ekstazę, jeśli będzie to prawo o prawach. Prawa są w jego oczach, cenne, prawo o prawach zaś, to rzecz wspaniała i najbardziej godny obiekt badań.”

Kenneth Boulding

Kierując się powyższą myślą, zapraszamy wszystkich do wspólnego odkrywania tajników wiedzy psychologicznej.

To bezpłatne wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy!

LINK DO ORGANIZATORA

LINK DO FACEBOOKA

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email