bang4

Magazyn Psychologiczny Bang! Eksperci piszą dla Ciebie!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy czwarty już numer Magazynu Psychologicznego BANG!

👆 Czytaj za darmo
👆 Pobierz za darmo – wystarczy jedno logowanie do issuu!

Psychologia online i za darmo?

Połączenie pięknych fotografii z autorskimi artykułami o praktycznym zastosowaniu psychologii w życiu to nasze kolory psychologii! Psychologia to nie tylko naprawianie, a podnoszenie jakości naszego życia, dzięki wielu jej rozgałęzieniom i praktycznym narzędziom. Celem zespołu jest promowanie psychologii, która ma zastosowanie w każdej specjalności, w każdym aspekcie naszego życia, w każdym wieku i miejscu na świecie. Nie możemy  istnieć jako ludzie bez umysłu. Nie możemy żyć i budować świata bez myślenia, zarządzania. Nie możemy tworzyć społeczeństw bez emocji i komunikacji. Psychologia jest wszędzie. Potrzebujemy jej narzędzi i powinniśmy mieć do nich nieograniczony dostęp. Po to by lepiej rozumieć, pełniej żyć, jak najmniej krzywdzić.

Chcemy pokazać światu, że nie tylko inżynieria i technologia jest przyszłością ludzi. Potrzebujemy do tego psychologii. Niech więc wiedza przekazana w naszym magazynie będzie małą cegiełką dodaną do budowania naszego, lepszego świata. Korzystajcie z niego dla osiągania celów lub dla relaksu. Ty decydujesz, ale możesz to zrobić w każdym miejscu na świecie, zupełnie za darmo. Wystarczy jedna rejestracja – bez późniejszego spamowania – do issuu, platformy gdzie umieszczamy kolejne wydania Magazynu. Każde kolejne pobranie następnych numerów będzie wymagało tylko kilku kliknięć i masz psychologię na swojej wirtualnej półce!

O czym przeczytasz w nowym wydaniu?

Lipcowe wydanie po raz kolejny zostało wypełnione na 94 stronach samymi dobrymi treściami. Znajdziesz tutaj artykuły z zakresu rozwoju dziecka, psychologii marketingu, radzenia sobie ze stresem, psychodietetyki. Poznasz przepis na szczęście w stylu mindfulness, ale też dowiesz się o skutkach wypalenia zawodowego. Na urlop polecimy ci psychologiczną książkę – tym razem psychologia sportu. Dowiedz się więcej o psychologicznych aspektach związanych z lękiem przed profilaktyką i kontrolnymi badaniami. Planujesz karierę psychologa poza granicami naszego kraju? Przypominamy, że w każdym numerze rozmawiamy z psychologami w innych krajach. Tym razem – gorąca i temperamentna Hiszpania. To tylko niektóre z poruszanych tematów, zresztą sprawdź sam!

Wywiad z Wojciechem S. Wocławem o sztuce ułatwiania życia
Autoterapia:ekspresywne pisanie
Jak się robi psychologię w Hiszpanii
Pokolenie Henryków – kim są i czego chcą od życia?
Korzyści z jogi dla dzieci
Czy na pewno wiesz o czym myślisz?
Paradoksy w dbałości o zdrowie
Przepis na szczęście

I wiele, wiele innych ciekawych treści!

Promuj się w naszym Magazynie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcesz:

  • mieć swój udział w tworzeniu Magazynu poprzez gościnny wpis w samym magazynie lub na blogu. Nie bój się! Świat należy do odważnych! Jeżeli uważasz, że masz coś ciekawego do przekazania – napisz!
  • promować swój biznes lub swoją osobę w naszym Magazynie. Mamy wspaniałe, duże grono stałych czytelników i wciąż przybywających nowych, którzy mogą być twoją grupą docelową w sprzedaży towarów lub usług. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy Ci szczegóły! Wykorzystajmy siłę internetu dla promocji pięknych i pomocnych rzeczy, dla promocji psychologii.

Czekamy na kontakt!

Psychologia ma wiele kolorów, w naszym magazynie znajdziesz cały ich przekrój!

POBIERZ MAGAZYN PSYCHOLOGICZNY BANG!

 

 

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email