Przed nami kolejny, wypełniony rozwojem i psychologią rok.

Zapraszamy zatem Państwa do współpracy!

Naszym głównym celem jest promowanie polskiej psychologii – w każdym jej odcieniu i barwie. Chcemy poznać wspaniałe inicjatywy, akcje społeczne, pomysły, inspiracje i miejsca, w których tak ważna dla nas psychologia rozkwita i zapewnia rozkwit innym ludziom.

 

 

Nasza strona jest miejscem szczególnym – oprócz ciągłego poszukiwania ciekawych wydarzeń o psychologicznej tematyce, dążymy do jak najszerszego poznania psychologii w jej polskim wydaniu. Czym inspirują się polscy psychologowie? Co odkrywają? W jaki sposób dążą do wdrożenia wiedzy w życie?

 

Kolejny rok przed nami – i wiele planów:

 • Wydarzenia – będziemy zajmować się promowaniem najciekawszych wydarzeń w Polsce. Wciąż szukamy nowych pomysłów, ważnych konferencji, szkoleń i sposobów na budowanie kompetencji zawodowych.
 • Recenzje Wydarzeń – w naszym zespole działa zawodowy fotograf, który z zamiłowaniem uczestniczy w rozwijających wydarzeniach. Zdecydowaliśmy zatem o rozpoczęciu działalności recenzyjnej – chcemy pokazywać organizowane przez Państwa wydarzenia w atrakcyjny i inspirujący sposób.
 • Wspieramy Badania – ważnym dla nas celem jest szerzenie informacji o badaniach psychologicznych, które odbywają się w Polsce na różnym szczeblu naukowym. Zachęcamy młodych psychologów do profesjonalnego pogłębiania interesujących tematów, wspieramy doktorantów i docentów tak, aby wiedza mogła być poszerzana i przekazywana dalej. Dzięki naszym działaniom budowane są grupy badawcze i publikowane wnioski.
 • Czytelnia Psychologiczna – przed nami ważne zadanie: stworzenie dla naszych Czytelników i Twórców platformy wymiany wiedzy psychologicznej. Chcemy, aby Państwa artykuły, wskazówki, wyniki badań i spostrzeżenia mogły dotrzeć do szerokiego grona Czytelników. Tak powstała nasza Czytelnia, która w kolejnym roku rozpocznie swoją intensywną działalność.
 • Bazarek Psychologiczny – uruchomiliśmy na facebooku kolejną gałąź działalności: bazarek, który jest miejscem wymiany książek o tematyce psychologicznej. Chcemy, aby nasi Czytelnicy w prosty sposób oddawali, sprzedawali i kupowali książki, a także nawiązywali inspirujące kontakty.
 • Psychologiczna Książka – to szczególnie ważny dla nas dział – kochamy książki i uwielbiamy pogłębiać swoją wiedzę właśnie poprzez ich czytanie. Poszukujemy ciekawych pozycji, które będą przedstawiane naszym Czytelnikom – kto wie, która z polecanych przez nas książek wywrze wpływ na czytających?
 • Kampania Społeczna – ten, tak ważny dla nas, dział jest również idealnym sposobem na pobudzenie kreaatywności i wyszukiwanie rozwiązań wspierających przekazywanie wiedzy psychologicznej dalej. Chcemy informować Państwa o ciekawych inicjatywach, które zmieniają życie i postrzeganie.
 • Trendy – przed nami żmudne poszukiwania – mamy zamiar przejrzeć co tylko się da, aby poinformować Państwa o trendach w psychologii, które mogą mieć wpływ na naszą pracę. Ile z tych trendów ma swój początek w Polsce? Jesteśmy bardzo ciekawi swoich odkryć!
 • Psychologiczne Linkowanie – ta mała akcja facebookowa to nasze ulubione dziecko – jako zapaleni blogerzy, szukamy wiedzy w różnych zakątkach interenetu. Tym razem zapraszamy Państwa do przesyłania nam linków do ciekawych stron, artykułów, fotografii czy infografik, które będą pokazywane pozostałym Czytelnikom. Bądźmy w kontakcie!

 

Kolejny rok naszej pracy zapowiada się wyjątkowo – zachęcamy zatem do promowania swoich działań na naszej stronie!

 

 

INFORMACJE O OFERCIE WSPÓŁPRACY

kontakt@psychologiawpolsce.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

REKLAMOWEJ

 • banery reklamowe – reklama zamieszczona w bocznym pasku strony
 • artykuły sponsorowane – z profesjonalną sesją zdjęciową produktu, wydarzenia lub miejsca
 • konkursy – realizowane w niebanalny sposób i inspirujące Czytelników

 

MARKETINGOWEJ

 • marketing facebookowy – akcje promocyjne na naszym fanpage’u oparte o wiedzę z zakresu social media
 • konsultacje marketingowe dotyczące działaności Państwa firm w social media
 • wsparcie działań marketingowych Państwa firmy oparte o strategie budowania zaangażowania sympatyków marki i działalności (kreatywne prowadzenie profilów w mediach społecznościowych, zaangażowanie w promowanie marki w sieci)

 

SZKOLENIOWEJ I WYKŁADOWEJ

 • Edyta Zając, psycholog, trener 

Odgrywam w moim życiu wiele ról, jestem mamą, żoną, psychologiem, autorem. Każda z nich kręci się wokół jednej życiowej misji: chcę rozumieć ludzi, otwierać się na ich potrzeby i wspierać ich w rozwoju i poszukiwaniu szczęścia. Mocno cenię sobie troskę o innych przy jednoczesnym dbaniu o siebie. Wierzę w to, że każdy z nas może radośnie realizować siebie, nie zapominając o dobrym słowie, uprzejmości, oddaniu innym ludziom. Kto wie, jak piękne rzeczy zrobimy, skupiając się na przekazywaniu ciepła, tworzeniu miłej atmosfery i pielęgnowaniu więzi? Wartości, którym oddaję moją pracę to wiedza, życzliwość, umiłowanie piękna i ulepszanie życia.

 

Wielokrotnie prowadziłam szkolenia, cykle szkoleniowe, warsztaty i wystąpienia zwiazane z psychologią, czasem, sukcesem i psychologią zdrowia.

Blog

 • Stasia Serwińska, socjolog, trener

Z zaangażowaniem i inspiracją pogłębiam swoją wiedzę związaną z rozwojem i budowaniem kompetencji indywidualnej jednostki. Buduję swoje doświadczenie zarówno jako trener jak i mama – wierzę, że ta ważna życiowa rola zmienia i buduje dojrzałość. Nieustannie szukam inspiracji, walczę o przeżycia i pozwalam sobie na zatrzymanie w szale codzienności.

Blog

 

FOTOGRAFICZNEJ

Chętnie obejmiemy opieką fotograficzną wydarzenia oraz akcje promocyjne produktów przez Państwa oferowanych.

 

 

 

 

 

 

 

W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu:

kontakt@psychologiawpolsce.pl

 

Zapraszam do kontaktu

Edyta Zając

manager portalu

reklama@psychologiawpolsce.pl

511 721 438