Wpisz informacje o wydarzeniu w formularzu poniżej. W ciągu dwóch miesięcy możesz bezpłatnie zamieścić na naszym portalu 3 wydarzenia. Jeśli chcesz wykupić abonament, zapraszamy do kontaktu.

Adres email (wymagane)

Tytuł wydarzenia

Miejsce i data wydarzenia

Opis wydarzenia

Czy wydarzenie jest płatne?

bezpłatnepłatne

Jeśli udział jest płatny, wpisz kwotę

Link do wydarzenia/strony organizatora

Link do facebooka

Logo lub plakat

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzebę zamieszczenia mojego wydarzenia w bazie wydarzeń portalu. Zgadzam się na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Psychologia w Polsce Sp. z.o.o, ul Piłsudskiego 11/u2, 31-100 Kraków. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.”

TAKNIE

Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk "usuń subskrybcję", który znajduje się w stopce każdego maila od nas. Możesz również skontaktować się z administratorem portalu w tej sprawie poprzez mail kontakt@psychologiawpolsce.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Psychologia w Polsce Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 11/u2, 31-110 Kraków, adres e-mail: kontakt@psychologiawpolsce.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę www.psychologiawpolsce.pl/politykaprywatności

WYKUP ABONAMENT