Konferencja Prawo i Psychologia

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka”

Termin: 29 marca 2019

Miejsce: Kraków

Ogólnopolska Konferencja Prawo i Psychologia „Oczami Praktyka” współorganizowana jest przez ELSA Kraków i Sekcję Psychologii Sądowej KNSP UJ. Naszym celem jest pokazanie, że połączenie wiedzy z zakresu prawa i psychologii pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów w pracy zawodowej i nie tylko. Stawiamy przede wszystkim, jak wskazuje sama nazwa wydarzenia, na wymiar praktyczny, tak istotny dla przyszłych osób wykonujących zawód prawnika, psychologa, ale także negocjatora czy policjanta. Zgodnie z oczekiwaniami słuchaczy, podczas konferencji odbędą się dwa panele dyskusyjne z ekspertami oraz warsztaty poruszające tematykę zasad i przebiegu przesłuchań w świetle kodeksu postępowania karnego oraz mediacji i negocjacji. Warsztaty staną się uzupełnieniem wiedzy teoretycznej zdobytej podczas udziału w panelach dyskusyjnych oraz umożliwią uczestnikom łatwiejsze i efektywniejsze przyswojenie wiedzy.

Temat konferencji jest na tyle uniwersalny, że zdobyta w ramach tego wydarzenia wiedza w szerokim zakresie może być wykorzystana zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Patronami wydarzenia zostali: głos24, Charaktery oraz Psychologia w Polsce.

Po więcej szczegółowych i bieżących informacji zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku. 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Anna Paluch

Jestem psychodietetykiem, ciągle czerpiącym z obu dziedzin. Jedzenie pełni tak wiele funkcji psychologicznych, że nie można tych dziedzin rozdzielać przekonując do zmiany nawyków żywieniowych. Ważniejsze od liczenia kalorii jest poszukanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego jem? Odczarowuję psychologię w kontekście diety. Wiem o czym mówię, bo sama to przerabiałam.
Anna Paluch

Latest posts by Anna Paluch (see all)

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email