Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o organizowanych przez nasz szkoleniach oraz polecanych produktach i wydarzeniach.

Zapisz się do newslettera

  Co znajdziesz w naszych mailach?

  Wierzymy w to, że każdy mail, który do Ciebie prześlemy, będzie dla Ciebie cenną informacją o:

  • wydarzeniach psychologicznych dla specjalistów – mówimy głośno o naszych konferencjach, szkoleniach, szkołach, warsztatach, dzięki którym osoba związana zawodowo z psychologią będzie mogła poszerzyć swoją wiedzę i zadbać o kolejne umiejętności zwiększające jej profesjonalizm.
  • wydarzeniach psychologicznych dla osób zainteresowanych rozwojem – mówimy zarówno o szkoleniach rozwojowych jak i o spotkaniach, akcjach czy inicjatywach, które pomagają w trudnościach i dają ukojenie. Rozwój ma wiele znaczeń – czasem chcemy ulepszyć nasze życie, a czasem je naprawić.
  • książkach, które warto przeczytać – każdy członek naszego zespołu to mól książkowy. To nie wszystko – każdy z nas z wielką przyjemnością opowiada o książkach w nieskończoność.
   
   
   
   

  Psychologia w Polsce Sp. z o.o. wykorzysta informacje zamieszczone w tym formularzu po to, aby być z Tobą w kontakcie mailingowym oraz aby informować Cię o nowych produktach oraz usługach.

  Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk „usuń subskrybcję”, który znajduje się w stopce każdego maila. Możesz również skontaktować się z administratorem portalu Psychologia w Polsce w tej sprawie poprzez mail kontakt@psychologiawpolsce.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Psychologia w Polsce, Rupniów 428, 34-652 Nowe Rybie, adres e-mail: kontakt@psychologiawpolsce.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę.