Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać unikalne informacje o polskiej psychologii – szczególnie polecane wydarzenia, konkursy, promocje oraz wiedzę, której nie dostaniesz nigdzie indziej.

Zapisz się do newslettera

  Co znajdziesz w naszych mailach?

  Dokładamy wszelkich starań, aby pokazywać kolory polskiej psychologii i jej wszystkie odcienie. Naszą misją jest informowanie zainteresowanych Czytelników o inspirujących i ważnych psychologicznych wydarzeniach na terenie naszego kraju. A dzieje się u nas bardzo dużo – od ciekawych wydarzeń, akcji, spotkań po niezwykłe inicjatywy skierowane zarówno do specjalistów jak i do osób, którym psychologia może bardzo pomóc. Wierzymy w to, że każdy mail, który do Ciebie prześlemy, będzie dla Ciebie cenną informacją o:

  • wydarzeniach psychologicznych dla specjalistów – mówimy głośno o konferencjach, szkoleniach, szkołach, warsztatach, dzięki którym osoba związana zawodowo z psychologią będzie mogła poszerzyć swoją wiedzę i zadbać o kolejne umiejętności zwiększające jej profesjonalizm.
  • wydarzeniach psychologicznych dla osób zainteresowanych rozwojem – mówimy zarówno o szkoleniach rozwojowych jak i o spotkaniach, akcjach czy inicjatywach, które pomagają w trudnościach i dają ukojenie. Rozwój ma wiele znaczeń – czasem chcemy ulepszyć nasze życie, a czasem je naprawić.
  • badaniach naukowych – bo bez nich nie ma nauki! Wspaniałe osoby w naszym kraju szukają informacji, dowodów i potwierdzeń teorii, które pomagają nam wszystkim lepiej rozumieć świat. Trzeba to wspierać i o tym opowiadać!
  • książkach, które warto przeczytać – każdy członek naszego zespołu to mól książkowy. To nie wszystko – każdy z nas z wielką przyjemnością opowiada o książkach w nieskończoność.
  • akcjach, kampaniach społecznych i inicjatywach, które uwielbiamy – dużo ważnych rzeczy dzieje się w naszym kraju – wiele z nich zmienia społeczeństwo. Lubimy nieść dalej informację o tym, co dzieje się czasem za rogiem, a czasem na drugim końcu Polski.

  Chcesz opowiedzieć o swoich wydarzeniach, książkach, akcjach?

  Nic prostszego. Najpierw skieruj swoje kroki tutaj – w kilku krokach wrzucisz informacje o wydarzeniu, które organizujesz. W ciągu 24 godzin weryfikujemy te informacje i dodajemy je do naszego psychologicznego kalendarza. Jeśli chcesz promować więcej wydarzeń, możesz wykorzystać opcję abonamentu.
   
   
   
   
  Sukces kampanii społecznej zależy od tego, gdzie będzie pojawiać się informacja na jej temat. Jeśli realizujesz taki projekt, skorzystaj z możliwości dotarcia do osób zainteresowanych psychologią. Nasi czytelnicy to osoby otwarte na ciekawe propozycje, gotowe do działania, zmotywowane i bardzo pozytywne. Wieść o Twojej ciekawej akcji z pewnością zostanie puszczona daleko w świat.
   
   
   
   

  Psychologia w Polsce Sp. z o.o. wykorzysta informacje zamieszczone w tym formularzu po to, aby być z Tobą w kontakcie mailingowym oraz aby informować Cię o nowych produktach oraz usługach.

  Zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć dane z listy mailingowej. W razie potrzeby kliknij przycisk „usuń subskrybcję”, który znajduje się w stopce każdego maila. Możesz również skontaktować się z administratorem portalu Psychologia w Polsce w tej sprawie poprzez mail kontakt@psychologiawpolsce.pl. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Psychologia w Polsce, Piekiełko 133, 34-650 Tymbark, adres e-mail: kontakt@psychologiawpolsce.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę.