Psychologu! Weź udział w badaniu!

Drodzy psychologowie i psychoterapeuci,

serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu/ankiecie dotyczącej Waszych codziennych wyzwań w pracy. W ankiecie pytamy o praktyczne, codzienne wyzwania związane z notatkami, kalendarzem spotkań, wdrożeniem RODO, administrowaniem indywidualnym gabinetem czy małym ośrodkiem. Ankieta jest dostępna pod tym linkiem:

https://forms.gle/Qat6PXy9SHLwNa2JA

Każda osoba, która weźmie udział w badaniu, otrzyma od nas raport z wynikami badania oraz darmowy dostęp na 6 m-cy do programu www.dobrygabinet.com, który współtworzymy. Program pomaga w zarządzaniu harmonogramem spotkań, jest miejscem do przechowywania notatek, zapewnia zgodność z RODO i pomaga z finansami/fakturami w gabinecie. Po wypełnieniu ankiety pojawi się link, z którego można się zarejestrować na darmowe 6 m-cy.

Na podstawie badania chcemy poznać preferencje psychologów i psychoterapeutów, aby lepiej dostosować program do ich potrzeb. Zależy nam na możliwie szerokim badaniu w grupie profesjonalistów.

W razie pytań uprzejmie proszę o kontakt mailowy pod adresem: karol.drazynski@dobrygabinet.com

Z góry dziękuję za pomoc!

Karol Drażyński

Anna Paluch

Jestem psychodietetykiem, ciągle czerpiącym z obu dziedzin. Jedzenie pełni tak wiele funkcji psychologicznych, że nie można tych dziedzin rozdzielać przekonując do zmiany nawyków żywieniowych. Ważniejsze od liczenia kalorii jest poszukanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego jem? Odczarowuję psychologię w kontekście diety. Wiem o czym mówię, bo sama to przerabiałam.
Anna Paluch
Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email