rozwijanie pasji

Webinar: rozwijanie pasji dziecka

Zapraszamy na nowy webinar o rozwijaniu pasji u dzieci. Dedykowany jest rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, psychologom, trenerom oraz instruktorom jakichkolwiek zajęć pozalekcyjnych. Tematy, które poruszymy dotyczą popularnych problemów, z którymi borykają się wszystkie osoby pracujące z dziećmi i starające się je rozwijać. Będziemy starali się odpowiedzieć na pytania jak pomóc dziecku w odnalezieniu swojej pasji, co zrobić jeśli jej nie ma (i czy w ogóle powinno ją mieć) oraz zastanowimy się jak w przyszłości mogą przydać się te wszystkie zajęcia, z których się zrezygnuje po drodze.

Start: 26 marca godz. 20.00

Czas trwania: 1,5 godziny

Tematy, które zostaną poruszone:

Czym jest pasja?

Jak psychologia rozumie pasję? Czy w ogóle można mówić o pasji w kontekście dzieci? Jeśli nie, to w jakim wieku naprawdę można mieć pasję? Czy są jakieś dziedziny, w których pasję najłatwiej wykształcić?

Po co jest ona potrzebna?

Lepiej tą pasję mieć, czy jej nie mieć? Czy jej posiadanie może dziecku zaszkodzić? Jakie daje korzyści znalezienie pasji? Jakie korzyści daje jej szukanie, nawet jeśli się jej nie znajdzie?

Jak pomóc dziecku w rozwijaniu pasji?

Jak to zrobić, żeby dziecku łatwiej było odnaleźć swoją pasję? Jak ją wspierać, kiedy już ją odnajdzie? Kiedy pomagać, a kiedy zostawić sprawy swojemu biegowi?

Co jeśli jej nie znajduje?

Co jest bardziej wartościowe – znalezienie pasji czy po prostu jej poszukiwanie? Ile może trwać szukanie pasji bez żadnych efektów? Czy należy się tym martwić?

Co z zajęciami pozalekcyjnymi?

Zapisywać dziecko na dodatkowe zajęcia? A może lepiej mu pozwolić wybrać samemu? Czy pozwalać zmienić zdanie co kilka tygodni? A może w ogóle zrezygnować z jakichkolwiek dodatkowych aktywności poza szkołą?

Zapraszamy rodziców, trenerów, nauczycieli, wychowawców i instruktorów, którzy w zalewie informacji i propozycji dotyczących zajęć pozalekcyjnych chcieliby dowiedzieć się jak to naprawdę jest z tym rozwijaniem pasji u dzieci – po co w ogóle to robić i jak do tego podejść, żeby było z tego jak najwięcej korzyści dla dziecka.

Koszt: tylko 79 zł w tym: 

– szkolenie z możliwością zadawania pytań,

– materiały wysłane po webinarze,

– zaświadczenie o  uczestnictwie,

– link do pobrania nagrania, jeśli chcesz do niego wracać lub nie możesz być w tym terminie z nami,

– możliwość wystawienia faktury,

O prowadzącej:

Joanna Kotek

rozwijanie pasjiJestem magistrem psychologii stosowanej ze specjalizacją w psychologii sportu. Prowadzę szkolenia oraz udzielam prywatnych konsultacji (również on-line), pracuję ze sportowcami, trenerami i rodzicami. Pomagam w rozwoju oraz uczę technik treningu mentalnego. Pracuję nad doktoratem w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ. Prowadzę stronę (http://joannakotek.pl/) oraz fanpage na Facebooku . W wolnym czasie diagnozuję superbohaterów. Zapraszam!

 

 

 

 

 

 

Rejestracja

Wyślij wiadomość o treści „WEBINAR” na adres: kontakt@joannakotek.pl. Wyślemy wiadomość dotyczącą płatności oraz link do pokoju webinarowego.

 

 

Anna Paluch

Jestem psychodietetykiem, ciągle czerpiącym z obu dziedzin. Jedzenie pełni tak wiele funkcji psychologicznych, że nie można tych dziedzin rozdzielać przekonując do zmiany nawyków żywieniowych. Ważniejsze od liczenia kalorii jest poszukanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego jem? Odczarowuję psychologię w kontekście diety. Wiem o czym mówię, bo sama to przerabiałam.
Anna Paluch

Latest posts by Anna Paluch (see all)

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email