Work-life balance – czy to w ogóle możliwe?

Dowiedz się jak żyć intensywnie ale w swoim rytmie – Joy of life.

Konferencja dobrych praktyk pod patronatem Psychologii w Polsce.

Gdy życie robi się zbyt stresujące, dopada zniechęcenie, wypalenie zawodowe, choroba czy uzależnienie, brakuje szczęścia. To sygnał, że zatraciliśmy balans pomiędzy praca zawodową, a życiem osobistym. To najwyższy czas rozważyć inną strategię zaradczą – wprowadzając proste, dobre praktyki work-life balance do naszego życia, by stać się lepszą wersją siebie.

Już 13.02.2019 r. w Warszawie podczas konferencji dobrych praktyk work-life balance – Joy of life – uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać sobą by żyć intensywnie, ale w swoim rytmie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zaproszonych prowadzących m. in. prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Wojciech Eichelberger, Orina Krajewska, Agnieszka Pawłowska, Konrad Stanoch.

Zdaniem dr Mariusza Borkowskiego,  Business Unit Managera w Adamed Pharma S.A., pomysłodawcy Joy of life – „Coraz więcej osób dopada zniechęcenie do pracy. Wypalenie zawodowe to ryzyko podejmowania błędnych decyzji, chorób, zwolnień lekarskich czy uzależnienia. Nie pomaga też brak relacji, pasji, szczególnie gdy się okazuje, że praca zawodowa nie jest naszą namiętnością. Ludzie nie lubią swojej pracy, są zestresowani, częściej chorują są nieszczęśliwi.”

Jak więc zachować równowagę? Jak żyć intensywnie, ale w swoim rytmie?

Podczas konferencji Joy of life zaprezentowane zostaną dobre praktyki WLB, wyniki badań, użyteczne rozwiązania oraz praktyczne narzędzia, jak lepiej zarządzać własną energią.

Dodatkowo 12.02.2019r. przygotowaliśmy warsztaty: „Kurs dobrego snu” (Sabina Sadecka), „Nastrój się na dobry nastrój” (Joanna Nogaj)

Organizator:

Magdalena Kowalska

magda@joyoflife.com.pl

tel. 601 54 16 74

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REJESTRACJA

 

Anna Paluch

Jestem psychodietetykiem, ciągle czerpiącym z obu dziedzin. Jedzenie pełni tak wiele funkcji psychologicznych, że nie można tych dziedzin rozdzielać przekonując do zmiany nawyków żywieniowych. Ważniejsze od liczenia kalorii jest poszukanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego jem? Odczarowuję psychologię w kontekście diety. Wiem o czym mówię, bo sama to przerabiałam.
Anna Paluch

Latest posts by Anna Paluch (see all)

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email