szczęście

Szczęście. Do tego worka można wrzucić niemal wszystko. Szczęście to beztroska, radość, dziecięca ekscytacja i zdolność do cieszenia się drobiazgami. Szczęście to umiejętność znalezienia pozytywu nawet w najbardziej krzywdzącej sytuacji. Szczęście to ludzie, którzy nas otaczają. Szczęście to wszystko to, co mam, kim jestem, czego pragnę. Szczęśliwe zakończenie. Szczęśliwa podróż przez życie. Umiejętność wyciągania lekcji z każdego doświadczenia. Godzenie się z tym, co przynosi los. Walka z tym, co nam nie odpowiada.

Która z tych odpowiedzi jest właściwa?

Szczęście przyciąga. Kusi. Zachęca do wysiłku i zwraca uwagę na to, jak wiele jeszcze jest do zrobienia. Czasem jest na wyciągnięcie ręki, dzieli nas od niego niewielki krok. Czasem trzeba skoczyć na głęboką wodę i zaryzykować niemal wszystko. Uwielbiam temat szczęścia właśnie dlatego, że trudno uchwycić go w jednym zdaniu. Jest wielowymiarowy, zadziwiający. Może być bardzo płytki, a może być też czystą głębią.

O Treningu Szczęścia marzyłam już od początku 2018 roku. Marzył mi się kurs, podczas którego popracuję z uczestnikami nad szczęściem tak, jak lubię najbardziej. Uwielbiam tworzyć kursy i szkolenia, które sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane kwestie uzyskują swój kształt i dają się okiełznać. Czas na oswojenie szczęścia.

Stworzyłam kurs Trening Szczęścia, który jest odpowiedzią na wszystkie pytania dotyczące tworzenia harmonii w życiu wtedy, gdy jest dobrze i radzenia sobie z trudnościami i kryzysami. Głównym celem tego projektu jest zadbanie o odporność psychiczną uczestników oraz zadbanie o to, aby słowo szczęście stało się częścią ich codzienności.

Kurs z pewnością nie jest skierowany do osób, które liczą, że wspaniałe osiągnięcia nie wymagają niczego poza przeczytaniem kilku słów artykułu. Stworzyłam projekt, podczas którego uczestnicy przystąpią do konkretnych działań i krok po kroku zapanują nad kryzysami, ale też wykorzystają okazje do rozwoju. Przygotowałam zestawy zadań, pytań, arkuszy do wypełnienia i spraw do załatwienia, dzięki którym życie staje się bardziej harmonijne, wypełnione pozytywnymi emocjami i nadzieją. Jeśli chcesz zadbać o tworzenie szczęśliwego życia, zachęcam Cię do zapoznania się z kursem. I uprzedzam: jak w każdym moim kursie, tak i tutaj musisz nastawić się na pracę z kimś, kto wymaga, przypomina, powtarza, zadręcza, męczy i namawia do podejmowania kolejnych kroków  Myślę, że znasz mnie na tyle, aby stwierdzić, jak to wygląda.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 10 tygodniowy kurs online Trening szczęścia.

Dowiedz się więcej!

 

Anna Paluch
Latest posts by Anna Paluch (see all)