mamy czas

Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Czas spędzony z dzieckiem może być jednym z najlepszych okresów w życiu. W tym magicznym momencie, gdy zostajesz matką, wkraczasz na zupełnie nową ścieżkę rozwoju. Uczysz się w nieprawdopodobnym tempie – uczysz się dziecka, uczysz się siebie, dowiadujesz się, jak działać efektywnie, poznajesz tajniki organizacji domu i życia, a także przypominasz sobie od czasu do czasu, że istniejesz Ty. Nie mama-Ty. Po prostu Ty. Czas z dzieckiem może być też wymagającym okresem – zalewa nas wtedy mnóstwo obowiązków, dopada zmęczenie, a wszelkie wymówki, tłumaczenia czy gorsze chwile nie mają racji bytu – jest przecież dziecko, które nie zaczeka na nasz dobry moment. Są też marzenia, które czasem wydają się po prostu nieosiągalne. Jak to wszystko pogodzić? Jak zarządzać swoim czasem w tym trudnym okresie? Jak zadbać o WSZYSTKO? Jak realizować swoje marzenia bez poczucia winy? A może to wszystko można jakoś ułożyć? Przedstawiam kurs dla mam.

Dzisiaj mam dla Ciebie propozycję – 5 tygodniowy kurs Mamy Czas – zarządzanie czasem dla mam dzidziusiów.

Ten kurs stworzyłam tak, aby odpowiedzieć na potrzeby tych z Was, które po urodzeniu dziecka czują się przytłoczone zadaniami. Kiedy pojawia się w naszym życiu maleństwo, zmienia się bardzo wiele. Stajemy przed koniecznością poukładania całej swojej codzienności na nowo. Każdy dzień wypełniony jest obowiązkami, silnymi emocjami i planami, nad którymi czasem trudno zapanować.

  • przygotowują się do roli mamy
  • nie mogą zorganizować swojego życia po przyjściu dziecka na świat
  • odkładają kolejne zadania na wieczne jutro
  • mają zbyt wiele obowiązków, miotają się między kolejnymi zadaniami i są wiecznie zmęczone
  • nie mają czasu dla siebie, na relaks, na chwilę odpoczynku
  • tracą czas, a później tego żałują
  • wciąż powtarzają „nie chce mi się”, nie mają ani siły ani motywacji, aby robić w życiu to, o czym marzą
  • są niezadowolone z życia, nie mają w sobie energii

Przygotowałam dla Ciebie narzędzia, dzięki którym zorganizujesz swoje życie i wprowadzisz w nim porządek. Pokażę Ci, w jaki sposób zastosować je w codzienności i realizować więcej. Dzięki tym narzędziom nauczysz się zarządzać czasem po swojemu.

Szczegóły – kurs dla mam

 

Anna Paluch
Latest posts by Anna Paluch (see all)