Praca nad życiową organizacją może być wspaniałą przygodą. Opracowywanie planów, tworzenie strategii, budowanie pomysłów na lepsze życie, lepszą codzienność, lepszy świat wokół siebie – to piękne i inspirujące doświadczenie. Można spędzić mnóstwo czasu szukając magicznych sposobów na ułożenie swojej rzeczywistości, ale… często na tym właśnie się kończy. Przeciążenie motywacyjne, które pojawia się po ambitnych planujących sesjach to jedno. Z drugiej strony pojawiają się inne trudności, które sprawiają, że organizacja pozostaje w świecie marzeń.

💡 Tak się NIE organizujemy – czego nie warto robić💡

Zapraszam do udziału w szkoleniu online, podczas którego zajmiemy się błędami w organizowaniu swojego życia. Omówimy je, ale też poszukamy rozwiązań, które sprawią, że łatwiej będzie się z nimi uporać. Czas na wprowadzanie strategii w życie.

💡 Podczas webinaru zajmiemy się takimi tematami jak:

✔ najczęstsze błędy popełniane podczas organizowania swojego życia
✔ jak przekuwać organizacyjne pomysły na codziennośc
✔ jak walczyć z organizacyjnymi błędami – 5 skutecznych sposobów

Webinar potrwa 60 minut.

Cena
39 zł (udział w webinarze jest bezpłatny dla uczestników kursu Organizacja od A do Z)

Prowadząca

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

Edyta Zając

Jestem psychologiem, trenerem i właścicielem portalu Psychologia w Polsce. Psychologia, w każdym jej odcieniu, jest moją wielką pasją - znajdziesz na tej stronie mnóstwo odniesień do niej, propozycji wprowadzenia jej nauk w życie i wyzwań, które warto podjąć. Wierzę, że wykorzystanie pomysłów, które pojawiają się w psychologii może odmienić nasze życie i ulepszyć świat.
Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email