Psychologia w Polsce to firma szkoleniowa, która nieustannie się rozwija, dlatego jesteśmy zainteresowani wydarzeniami, produktami kierowanymi do specjalistów, a także naszych klientów. Uwielbiamy książki, bo to z nich czerpiemy wiedzę i inspiracje do pracy, dlatego od dłuższego czasu współpracujemy z największymi wydawnictwami prezentując na naszej stronie recenzje książek. Jeżeli reprezentujesz firmę oferującą produkty lub organizującą szkolenia i konferencje, które chcielibyście przedstawić specjalistom i osobom zainteresowanym psychologicznymi tematami, zapraszamy do współpracy.

INFORMACJE O OFERCIE WSPÓŁPRACY

kontakt@psychologiawpolsce.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

REKLAMOWEJ

  • banery reklamowe – reklama zamieszczona w bocznym pasku strony
  • artykuły sponsorowane
  • konkursy – realizowane w niebanalny sposób i inspirujące Czytelników
  • marketing facebookowy – akcje promocyjne na naszym fanpage’u oparte o wiedzę z zakresu social media

SZKOLENIOWEJ I WYKŁADOWEJ

  • Edyta Zając, psycholog, trener 

Odgrywam w moim życiu wiele ról, jestem mamą, żoną, psychologiem, autorem. Każda z nich kręci się wokół jednej życiowej misji: chcę rozumieć ludzi, otwierać się na ich potrzeby i wspierać ich w rozwoju i poszukiwaniu szczęścia. Mocno cenię sobie troskę o innych przy jednoczesnym dbaniu o siebie. Wierzę w to, że każdy z nas może radośnie realizować siebie, nie zapominając o dobrym słowie, uprzejmości, oddaniu innym ludziom. Kto wie, jak piękne rzeczy zrobimy, skupiając się na przekazywaniu ciepła, tworzeniu miłej atmosfery i pielęgnowaniu więzi? Wartości, którym oddaję moją pracę to wiedza, życzliwość, umiłowanie piękna i ulepszanie życia.

Wielokrotnie prowadziłam szkolenia, cykle szkoleniowe, warsztaty i wystąpienia zwiazane z psychologią, czasem, sukcesem i psychologią zdrowia.

Strona i sklep z produktami  edytazajac.pl

  • Anna Paluch, psycholog, psychodietetyk

Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, ale przede wszystkim fanka holistycznego podejścia do zdrowego stylu życia i diety. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia dbamocud.pl i autorka projektu “80 dni dookoła zdrowia”, a także E-kursów “Psychologia dla dietetyka” , czy “Podstawy psychologii w zmianie”.  Uważam, że nie ma skutecznego odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych bez pracy z czynnikami psychologicznymi. Nasze nastawienie, emocje, utarte schematy są przeszkodami na drodze do zdrowia, specjaliści powinni o tym pamiętać, dlatego do nich głównie kieruje swoje projekty. Szczególnie bliski jest mi temat przerdzewienia i wypalenia zawodowego.

Wielokrotnie prowadziłam szkolenia stacjonarne oraz online dla specjalistów z zakresu psychologii i psychodietetyki.

Strona i sklep z produktami Dbam o CUD

FOTOGRAFICZNEJ

Chętnie obejmiemy opieką fotograficzną wydarzenia oraz akcje promocyjne produktów przez Państwa oferowanych.

W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu:

kontakt@psychologiawpolsce.pl

Zapraszam do kontaktu

Edyta Zając

manager portalu

kontakt@psychologiawpolsce.pl

511 721 438