Psychologia to nasza pasja, największa i zachwycająca. Tworzymy miejsce, gdzie psychologii można się nauczyć: efektywnie, kreatywnie i pozytywnie. Psychologia działa, kiedy nie jest przedstawiana topornym, naukowym językiem, z teorii staje się praktyką. Nasza działalność szkoleniowa ma za zadanie nauczyć wykorzystania psychologii w praktyce dla własnego rozwoju i jak najlepszego wsparcia twoich pacjentów, czy klientów. Bez wiedzy i narzędzi psychologicznych trudno o skuteczną pracę z innymi ludźmi, czy to indywidualnie czy w kontekście zarządzania strukturą. Pozwól, że przekonamy cię do skorzystania z tego niezbędnego we współczesnym świecie czynnika. Zachęcamy do zapoznania się z notkami trenerskimi naszych specjalistów.

psycholog, trenerEdyta Zając

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Realizuje szkolenia związane z rozwojem kompetencji społecznych i osobistych. Regularnie prowadzi warsztaty i wystąpienia związane z komunikacją oraz budowaniem zdrowych i satysfakcjonujących relacji. Jednym z jej ulubionych tematów jest praca nad zmianą – w życiu prywatnym jak i w organizacji. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia trenerskie, coachingowe oraz wiedzę psychologiczną.

psycholog, psychodietetykAnna Paluch

Anna Paluch jest psychologiem, psychodietetykiem, szkoleniowcem, właścicielką Gabinetu psychodietetycznego Flow By Ania. Jako autorka szkoleń stacjonarnych oraz e-kursów oraz webinarów psychodietetycznych, współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin. Pracuje holistycznie – korzysta z różnych gałęzi psychologii, ale również narzędzi coachingu, psychologii zdrowia, sportu, motywacji. Obszar jej zainteresowań zawodowych to głównie zaburzenia odżywiania i naprawa relacji z jedzeniem, a także wypalenie zawodowe zwłaszcza w zawodach pomocowych.

Kontakt w sprawie współpracy

W razie zainteresowania współpracą, zapraszamy do kontaktu mailowego poprzez adres:
szkolenia@psychologiawpolsce.pl
lub telefonicznego 511 721 438.

Możliwe obszary współpracy:

  • sesje indywidualne
  • warsztaty i szkolenia stacjonarne
  • konsultacje psychodietetyczne i psychologiczne
  • sesje coachingowe
  • szkolenia online
  • projektowanie i realizacja programów e-learningowych