Rozmiar w Umyśle

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Rozmiar w Umyśle” pod patronatem PWP!

Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania działające przy Instytucie Psychologii UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zaburzeń odżywiania oraz obrazu ciała i cielesności na V Ogólnopolską Konferencję Naukową „Rozmiar w Umyśle”. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez Psychologię w Polsce.

To już piąta edycja wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Tematyka której dotyczy konferencja wciąż nie jest wystarczająco często poruszana w naukach społecznych, pomimo że zaburzenia odżywiania i obrazu ciała to problemy powszechne, jeśli nie dominujące, w naszej kulturze. Panuje niedostatek wydarzeń, miejsc i publikacji dzięki którym zarówno młodzi naukowcy, jak i praktycy, mogą zdobyć lub zaprezentować aktualną wiedzę z tej dziedziny.

Konferencja składać się będzie z trzech paneli na których zagoszczą profesjonaliści, zajmujący się problematyką zaburzeń odżywiania w swojej codziennej pracy zawodowej oraz studenci i doktoranci, Na zakończenie odbędą się także  warsztaty praktyczne.

Konferencja odbędzie się 18 maja 2019 r. w godzinach 8:00 – 20:00 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na Wydziale Nauk Społecznych w Collegium Znanieckiego (budynek E, sala A). Dokładny adres to ul. Szamarzewskiego 89, Poznań.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy będą mieli zapewnione przerwy kawowe i drobny poczęstunek, a także możliwość wzięcia udziału w losowaniu książek i gadżetów sygnowanych logo UAM.

Rejestracja będzie odbywać się za pośrednictwem formularza wstawionego na stronie www konferencji oraz na profilu Facebook.

Zgłoszenia dla uczestników biernych przyjmowane są do 17 maja lub do wyczerpania miejsc.

Rejestracja dla uczestników referatowych oraz posterowych zostanie otwarta pod koniec lutego i trwać będzie do 1 kwietnia.

Więcej informacji:

Strona www – https://rozmiarwumysle.wordpress.com/

Facebook – https://www.facebook.com/rozmiarwumysle/

E-mail – knzo.uam@gmail.com

Rozmiar w Umyśle

Anna Paluch

Jestem psychodietetykiem, ciągle czerpiącym z obu dziedzin. Jedzenie pełni tak wiele funkcji psychologicznych, że nie można tych dziedzin rozdzielać przekonując do zmiany nawyków żywieniowych. Ważniejsze od liczenia kalorii jest poszukanie odpowiedzi na pytanie: dlaczego jem? Odczarowuję psychologię w kontekście diety. Wiem o czym mówię, bo sama to przerabiałam.
Anna Paluch

Latest posts by Anna Paluch (see all)

Podziel się z innymi informacją.
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email